Zviditeľnite sa v digitálnom svete a predávajte produkty a služby zákazníkom cez internet

Spropagujte svoju
firmu na internete

Objavte veľké množstvo spôsobov, ako osloviť nových zákazníkov na internete a spojiť sa s nimi. Zistite, ako môžete zlepšiť svoju viditeľnosť vo výsledkoch vyhľadávania (SEO) a použiť online reklamu (SEM) na zvýšenie predaja a povedomia o vašej firme.

Google Ads
kampaň

Viac ako 67% Slovákov používa pri nákupe najväčšiu vyhľadávaciu sieť – Google. Zabezpečíme, aby Vaši potenciálni zákazníci videli na prvých pozíciách v Google Vašu ponuku, a nie ponuku konkurencie. Vyberieme tie správne kľúčové slová a ich kombinácie, priprávime desiatky až stovky reklamných textov, ktoré budeme priebežne testovať a vylepšovať.

SEO

Zameriame sa na postavanie Vašej ponuky v časti výsledkov určenej pre neplatené odkazy. Zanalyzujeme, na ktoré vyhľadávané výrazy sa zamerať. Navrhneme pre ne zmeny na Vašej webstránke. Vytipujeme vhodné miesta a pomôžeme tvoriť spätné linky na Váš web, ktoré posilnia jeho relevanciu podľa Google algoritmov.

Remarketing,
retargeting

Ktorékoľvek slovo použijete, vždy to bude znamenať aktivity, ktorými sa pripomínate ľuďom, ktorí navštívili Váš web, ale zatiaľ u Vás nenakúpili či nezavolali Vám. Každému z nás rozhodovanie nejalký čas trvá a počas tejto doby je výhodné, ak sa nestratíte potenciálnym zákazníkom z očí.

Bannerové
kampane

Máte tovar, ktorý ľudia nehľadajú tak často vo vyhľadávači? Chcete zvýšiť podiel tých, ktorí kliknú práve na Vašu ponuku? Potrebujete zvýšiť povedomie o Vašej službe, výrobku či značke? Na to všetko sú kampane, ktoré sa nemusia obmedzovať len na statické bannery, ale môžete ich rozšíriť o zaujímavé interatkívne prvky či video obsah. A nemusíte sa pýtať kde sa Vaše bannery zobrazia – naša odpoveď je na všetkých weboch, na ktoré Vaši potenciálni zákazníci prídu.

Webstránky

Pomôžeme Vám vylepšiť webstránky, aby boli nielen zrozumiteľné pre návštevníkov a spĺňali všetky technické nároky, ale predovšetkým, aby podporili Váš biznis. Pomôžeme Vám určiť cieľ a ideálny model správania návštevníkov a budeme sledovať a testovať všetky možnosti, ako ho dosiahneme. Ak stránku nemáte, alebo jej vylepšenie je náročnejšie ako tvorba novej stránky od nuly, pomôžeme so zadaním pre Vami vybraného programátora alebo Vám stránku priamo vytvoríme.

Pripravíme online kampaň
pre Vašu firmu

Identifikujeme kľúčové slova vášho podnikania, nastavíme výkonnostné ukazovatele a vyberieme komunikačné kanály. Spustenie a spravovanie kampane prispôsobujeme výsledkom merania a analýzy údajov o používateľoch, z ktorých vytvárame užitočné štatistiky.

Kontaktujte nás