arrow_left

Prečo propagovanie príspevkov na Facebooku nestačí

04. máj 2020, Dušan Deván

#facebook #online

Pozrite si 5 hlavných odlišností medzi jednoduchou platenou propagáciou príspevku a skutočným online marketingom na Facebooku.

Viac

Koľko stojí reklama na Google?

21. apríl 2020, Dušan Deván

#

Byť na prvých pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania Google je pre každého podnikateľa veľké plus.  Zistite koľko to bude stáť.

Viac

6 rád ako (znovu)otvoriť predajňu

21. apríl 2020, Dušan Deván

#

Ak chcete zo znovuotvorenia Vášho obchodu urobiť skutočný reštart, bude treba, aby ste sa zmenili spolu so zákazníkmi aj vy.

Viac

Analýza vyhľadávania v Google

14. apríl 2020, Dušan Deván

#online #seo #ppc

Čo Vaši potenciálni zákazníci chcú? Nájdu pri tom Vás alebo konkurenciu? Čo treba urobiť, aby ste konkurenciu predbehli? Na to všetko Vám odpovie analýza, ktorú našim potenciálnym klientom poskytujeme zadarmo.

Viac

Lacný eshop na pár klikov

27. marec 2020, Dušan Deván

#online #e-shop

Porovnali sme platformy, na ktorých si môžete zriadiť svoj eshop rýchlo a jednoducho, bez programátorov a bez vstupnej investície.

Viac

Online reklama - kde začať

27. marec 2020, Dušan Deván

#online marketing #online

Svet online marketingu ponúka nekonečné množstvo možností. Každý deň niekto hlasno kričí, že jeho riešenie zmení svet. V tomto svete je ľahké nechať sa uniesť niečim, čo znie lepšie, ako v skutočnosti funguje. 

Pripravili sme pre Vás základný postup, pri ktorom zdravý sedliacky rozum víťazí nad hystériou a sleduje v prvom rade záujem firmy.

Viac

Ako poraziť korona krízu v podnikaní

26. marec 2020, REGIONPRESS

#sutaz #kriza

Každá kríza sa raz skončí. Svet po nej bude vyzerať inak. Aj Vaše podnikanie bude iné. Bude presne také, ako ho Vy zmeníte.

Viac

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.