Takto bojujeme s následkami pandémie

REGIONPRESS

#

Vybrali sme 5 projektov podnikateľov bojujúcich s následkami pandémie a podporíme každého z nich inzerciou v hodnote 5000 eur.

Pred necelým mesiacom sme vyzvali podnikateľov, ktorí sa nevzdávali a bojujú s epidémiou korony aj ekonomicky, aby nám dali vedieť svoje nápady. Sľúbili sme vybrať 5 projektov, ktoré podporíme inzerciou v hodnote 5000 eur.

Dostali sme viac podnetov ako sme čakali a tak nám výber trval dlhšie. Odhodlanie a presvedčenie malých a stredných podnikateľov, ktoré obsahovali tieto projekty, bolo veľmi motivačné. Podporu si zaslúžil každý jeden. Napokon sme však vybrali 5 projektov, ktorým sa budeme venovať. Snažili sme sa zostaviť pestrý mix, ktorý obsahuje rôzne činnosti. Sú to tieto:


Dezinfekcia vozidiel ultrazvukom, Design Technology, Poprad

Veríme, že podporou tohto projektu pomôžeme nielen jednej firme, ale cez podporu zdravia a udržateľnosti biznisu aj viacerých podnikateľov.


Študijné centrum BASIC, Senec

Zákaz osobného stretávania veľa biznisov doslova vypol. V prípade prechodu na online vzdelávanie  a konzultácie je to naopak cesta, ako osloviť nových zákazníkov aj z oblastí, kde ste doteraz nepôsobili. Veríme, že podpora pre senecké študijné centrum bude príkladom a inšpiráciou aj pre ďalších.


Spoločenská hra Kalórie, Dom srdca Martin

Obmedzenie pohybu sa prejavilo u viacerých na váhe a sekundárne aj na zdraví. Preto podporíme projekt, ktorý má nielen podnikateľský, ale aj zdravotný rozmer.


Predajne Farmfoods, Agrotrade Rožňava

Značku a projekt Farmfoods vytvorili slovenskí farmári, ktorých podporíme pri ich snahe dostať do povedomia špičkové slovenské potraviny, vyrábané bez konzervantov a „éčok“, ktorých sú priemyselne vyrábané potraviny plné. Pre všetkých, čo sú kvôli vírusu doma a varia sebe aj deťom - nech jedia zdravé potraviny.


Potulný kováč Ladislav Gulyas, Sládkovičovo

Zrušenie festivalov, jarmokov a ostatných verejných podujatí, ale aj zatvorenie škôl zrušilo šancu na   prezentáciu viacerým remeselníkom. Umelecký kováč aktívne hľadá spôsoby, ako dostať jeho remeslo k ľuďom aj v dobe pandémie a keďže to bude príklad aj mnohých ostatných, radi ho v tom podporíme.

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.